Kontakt

Kontakta oss gärna för mer information!

Företaget

Telefon: 040-22 40 60
Fax: 040-21 10 99
E-post:info@fargprodukter.se

Adress:
Sporregatan 11
213 77 Malmö

Öppettider

Mån-tor 07:00-16:30
Fre 07:00-15:15
Lunch: 12:00-12:30

Avvikande öppettider här

VD

Andreas Plym 040-35 40 60
andreas.plym@fargprodukter.se

Lager

Göran Fridsten 040-35 40 63
goran.fridsten@fargprodukter.se
Jörgen Frank 040-35 40 65
jorgen.frank@fargprodukter.se
Christoffer Persson 040-35 40 64

Chaufför

Palle Björkman 040-35 40 75

Kontor/Ekonomi & Administration

Jeanette Ekdahl 040-35 40 62
jeanette.ekdahl@fargprodukter.se
Helene Persson 040-35 40 61
helene.persson@fargprodukter.se

 

Säljare

Rostskydd/Metall, Pulver,
Trä, Golv & Tillbehör
Robert Thysell 040-35 40 71
robert.thysell@fargprodukter.se

Last/Billack, 3M Auto & Tillbehör
Johan Fridsten 040-35 40 72
johan.fridsten@fargprodukter.se
Christian Borg 040-35 40 74
christian.borg@fargprodukter.se

Rostskydd/Metall, Pulver, Trä,
3M Auto Industri & Tillbehör
Henrik Svensson 040-35 40 73
henrik.svensson@fargprodukter.se

Entreprenad Golv & Taksäljare Färg & Bygg
Torgny Håkansson
040-35 40 76
torgny.hakansson@fargprodukter.se

 

 


Kontaktformulär

Karta

© Samagaio Communications 2014